Wybierz Kraj Wybierz Typ

Województwo dolnośląskie (32)
kujawsko-pomorskie (15)
lubelskie (12)
lubuskie (7)
mazowieckie (23)
małopolskie (38)
opolskie (6)
podkarpackie (16)
podlaskie (10)
pomorskie (81)
warminsko-mazurskie (53)
wielkopolskie (26)
zachodniopomorskie (41)
łódzkie (15)
śląskie (20)
świętokrzyskie (11)
nieokreslony (2)
Region Bieszczady (14)
Centralna (37)
Karpaty (34)
Kielecczyzna (12)
Mazowsze (14)
Mazury (58)
Pomorze (135)
Sudety (39)
Wielkopolska (27)
Wschód (6)
Śląsk (20)
nieokreslony (12)

Region Bieszczady
Camping nr 150 Hotel Górski
Lutowiska 38-714
Ustrzyki Górne 8
Wyposażenie hotelu: basen kryty, sauna sucha, fitness club, bilard - udostępniane gościom nieodpłatnie, restauracja-kawiarnia i dwie sale konferencyjne, parking, mini plac zabaw dla dzieci oraz zadaszone miejsce na ognisko.
Centrum Campingowe PITER
Rzeszow
ul. Krakowska 375 A
CamperPark przy autoryzowanym dealerze firmy ADRIA. Sprzedaż samochodów i przyczep kempingowych oraz wypożyczanie luksusowych samochodów kempingowych.
Hoczew - W Starym Piecu
Hoczew 38-604
Hoczew k/Leska
"W Starym Piecu..." to kameralny pensjonat - dbamy tu o całą rodzinę. Na naszych gości czeka 10 nowoczesnych pokoi, wszystkie wyposażone są w łazienkę z prysznicem, TV i telefon. A na parkingu gościmy karawaningowców z własnymi domkami.
Camping nr 252 - Nasza Dolina
Sułoszowa 32-045
ul. Spacerowa 21
Camping Nasza-Dolina.pl to ponad 2,8 hektara terenu. Ogrodzony oświetlony i strzeżony teren. Zapewnia bezpieczeństwo przebywających gości. Nasza-Dolina.pl to doskonała baza wypadowa na wycieczki rowerowe i piesze po Jurze Krakowsko – Częstochowskiej. Szlak Orlich Gniazd na którym się znajdujemy, Ojcowski Park Narodowy oraz oddalony o niecały kilometr zamek w Pieskowej Skale z maczuga herkulesa to tylko namiastka okolicznych atrakcji. Bliskość Krakowa, aglomeracji Śląskiej oraz Wadowic (Muzeum Jana Pawła II) i Oświęcimia (Muzeum Auschwitz-Birkenau), a także Wieliczki czy Bochni(kopalnie soli). Camping Nasza-Dolina.pl położony jest nad samym brzegiem rzeki Prądnik. Od południa graniczymy z Ojcowskim Parkiem Narodowym. Jura Krakowsko-Czestochowska daje wiele możliwości spędzenia wolnego czasu a camping Nasza-Dolina.pl to idealne rozpoczęcie każdej wyprawy.
Parking leśny - Mikoszewo
Mikoszewo 82-103
ul. Bursztynowa
Bardzo fajny parking leśny. Kilka kamperów zawsze nocuje. POLECAM. Za darmo.
Camping nr 233 Zamek
Przemyśl 37-700
ul. Sanocka 8
Oferujemy noclegi oraz miłe spędzenie czasu w naszym campingu . Ośrodek nasz znajduje się w sąsiedztwie hotelu GROMADA, stadionu POLONII oraz w odległości ok 500 m od wyciągu narciarskiego, przy drodze w kierunku na BIESZCZADY
Camping nr 221 Pastewnik
Przeworsk 37-200
ul. łańcucka 2
Camping nr 248 Jawor
Solina 38-612
Solina - Camping BRZOZA
Solina 38-612
Solina
Kamping bardzo blisko zapory, na 5-7 kamperów. W cenie jest prąd. Plac zabaw dla dzieci, pole namiotowe na 50 stanowisk, miejsca na postawienie samochodów. Zapora w odległości 150m, plaża w odległości 100m.
hotel ,domki, kemping, pole namiotowe
Wetlina 38-608
Wietlina
Do Waszej dyspozycji mamy ponad półtora hektara naszego terenu na którym każdy znajdzie sobie jakieś ciekawe miejsce. Wokół płynie czysty górski potok do krórego jest kilka dojść i kamienista plaża. poza tym znajdziecie u nas miejsce na relaks.
Debinówka - Dom Gościnny
Rzeszów 35-317
Jana Pawła II 95
Oferujemy: obsługę gości w zakresie wypoczynku z całodziennym zdrowym żywieniem. Organizujemy ogniska i grillowania. Jeżeli interesuje Państwa agroturystyka to u nas znajdziecie idealne warunki wypoczynku.
Dębinówka – Leśny Zakątek
Błażowa 36-030
Nowy Borek 75,75A
Zapraszamy do odpoczynku i rekreacji w leśnej scenerii, przy ognisku, wśród zapachu pól i siana. Proponujemy miejsce postojowe dla kamperów z przyłączem wody i prądu oraz noclegi w namiotach i domkach letniskowych. Teren ogrodzony z zapleczem sanitarnym, barem polowym, boiskiem do siatkówki, piaskownicą. W trakcie pobytu możliwość skorzystania z cateringu.
OŚRODEK WYPOCZYNKOWY CAMPING SOSENKI ***
Sanok 38-500
ul. Gajowa 35
Nasz ośrodek znajduje się w sosnowym lesie, graniczymy z malowniczą trasą rowerowo-spacerową, oraz kajakową wzdłuż Sanu.W pobliżu znajduje się mnóstwo atrakcji turystycznych, które warto zobaczyć. Około 400 metrów od nas mieści jeden z największych i najpiękniejszych parków etnograficznych – Muzeum Budownictwa Ludowego (prezentuje jak dawniej mieszkali i czym się zajmowali mieszkańcy) oraz Zamek - Muzeum Historyczne z największą w Europie kolekcją ikony karpackiej i praz Zdzisława Beksińskiego.
Agroturysyka GÓRA GBURA
Dydynia 36-204
Ulucz 16A
https://youtu.be/B1oR6_Q_NU0